HotelsCombined
Osa -ist
Euro
Enim kasutatud valuutad
Kõik valuutad

Tere tulemast, hotelli juhataja.

Teeme ära!
Kas tahaksite maailma juhtiva reisiotsingumootori abil oma äri laiendada?
Olgu teil hotell, üüripind või muu majutusvõimalus, HotelsCombined on koostööks valmis. Oma hindade ja saadavuse kuvamiseks ühinege ühega meie broneerimissüsteemi partnerid.
Kuidas alustada
Lisa oma majutusasutus, et meie otsingutulemustesse ilmuda
Ühinege saidiga HotelsCombined broneeringumootori kaudu, kus saame teie majutusasutuse hindu ja saadavust kuvada.
Muuda oma majutusasutust või vaata majutusasutusi
Muuda oma olemasolevat majutusasutust, uuendades kontaktandmeid, mugavusi või fotosid või siis eemalda oma majutusasutus täielikult.
Analüüsi oma tulemusi
Selleks, et HotelsCombined sulle suurimat kasu tooks, vaata järgi, kuidas su majutusasutustel läheb.
Külalismajutus
Selleks, et saidil HotelsCombined su hotelli andmeid ja hindu kuvataks, peab see olema broneeritav interneti reisisaidi (nt Travelocity, Booking.com) või broneeringusüsteemi (nt WIHP, Travelclick) kaudu. Kui su hotell on broneeritav pakkuja kaudu, kes teeb saidiga HotelsCombined koostööd, saame su majutusasutuse hindadele ligi pääseda ja neid kuvada.
Näita oma hotelli koos hinna ja saadavusega
Kui soovid näidata hindu ja saadavust reaalajas ning lubada külastajatel veebis broneerida, tuleb su hotell välise kasutajaliidese abil saidiga HotelsCombined ühendada. Neid kutsutakse broneeringusüsteemideks ning siin on vaid mõned teenusepakkujad, kes saavad su andmed saidiga HotelsCombined vastavusse viia.
Nii, hakkame nüüd külastajaid saama
Kui oled juba lisanud oma hotelli mõnele teisele interneti reisisaidile, millega me koostööd teeme, peaksid sinu majutusasutused saidi HotelsCombined otsingutulemustes ilmuma.
Kui soovid meie partnerite pakutavaid pilte kustutada või kui sul on soovitustega probleeme, siis palun anna meile sellest teada.