Best Price Guarantee
Tahame, et maksaksid oma hotelli eest madalaimat võimalikku hinda. Kui leiad pärast saidil HotelsCombined broneerimist veebist oma hotellitoa madalama hinnaga, siis maksame sulle tagasi hinnavahe, tingimusel et see madalam hind on veebis kättesaadav:
 • Muud saidid, kui need, mis on broneerimiseks saadaval saidil HotelsCombined ja
 • Kõik muud saidid, mis pole ametlikud hotellide saidid või otse hotelli poolt hallatavad saidid, mis on ligipääsetavad hotelli koduleheküljelt aadressil HotelsCombined, "ametliku saidi" lingi kaudu.
Pead meiega ühendust võtma 24 tunni jooksul pärast oma broneeringu tegemist, et sulle kehtiks Parima Hinna Garantii.
Tingimused:
 1. Madalam hind peab olema saadaval veebilehel, mis ei osale saidi HotelsCombined võrdlusprotsessis.
 2. Olles kasutanud saiti HotelsCombined, tuleb sul reserveerida oma tuba parimat hinda pakkuva broneeringupakkujaga.
 3. Kuna hotellide hinnad võivad sageli muutuda, siis tuleb sul võtta meiega ühendust 24 tunni jooksul pärast oma hotellitoa ostu sooritamist madalaima hinnaga broneeringupakkujalt saidil HotelsCombined. Su e-kiri peaks sisaldama järgmisi andmeid: sinu nimi, broneeringu number; koopia kinnitusmeilist/vautšerist ning selle veebisaidi aadress, kus madalam hind saadaval on.
 4. Garantii ei kehti samal päeval tehtud broneeringutele.
 5. Garantii kehtib ainult madalaimale pakutud hinnale, mis on saadaval veebi broneeringuvormis. Madalam veebis pakutav hind peab olema sinu nõude kinnitamise ajal broneeritav 24 tunni jooksul.
 6. Madalam hind tuleb leida veebist samaväärsele toale, samas hotellis nagu broneeriti parima hinnaga broneeringupakkuja HotelsCombined kaudu, samadel hotelli saabumise ja hotellist lahkumise kuupäevadel ja samadel broneerimistingimustel.
 7. Madalam hind peab olema samas valuutas.
 8. HotelsCombined tagastab ainult hinnavahe, mis on leitud madalaima hinnaga broneeringupakkujalt, kes teeb koostööd saidiga HotelsCombined ja madalama hinna vahel juhul kui su broneering, mis on tehtud saidiga HotelsCombined koostöös oleva pakkuja kaudu, on lõpetatud, mitte tühistatud ega kohale ilmumata jäetud.
 9. Parima Hinna Garantii ei kehti, kui hotellituba on ostetud läbi / või koos püsikliendi hindade, sagedaste külastuste, lojaalsuse või teiste "boonuspunktide" tüüpi programmidega või eripakkumisena hotellis, kus broneering on tehtud. Garantii ei kehti ka madalamatele hindadele, mis on saadaval läbipaistmatu saidi kaudu, kus täpne hotell ei ole teada enne, kui broneering on tehtud.
 10. Kui su nõue on edukas, siis makstakse sulle "Hinnavahe Hüvitis" välja 30 päeva jooksul pärast su broneeringu lahkumiskuupäeva (kui tegid broneeringu parima hinnaga broneeringupakkuja juures saidil HotelsCombined).
 11. Makse saab teha PayPali kontodele.