Nõustu küpsistega

Me kasutame parema teenuse pakkumiseks tehnilisi, analüütilisi ja turunduslikke küpsiseid.
Jääd anonüümseks.

Loe rohkem teavet küpsise ja privaatsuspoliitika kohta

Hotellide hinnavõrdlus

Kuidas me töötame

Maailma juhtiva reisiotsignumoorina teeme kõvasti tööd, et pakkuda oma kasutajatele teavet, mida nad vajavad selleks, et planeerida reise enesekindlalt oma soovide kohaselt.

Lihtne HotelsCombined'i otsing leiab sekunditega hindu sadadelt reisisaitidelt. Me leiame pakkumisi lendudele, hotellidele, autorentimistele ja muule kogu veebist ning kogume need pakkumised ühte kohta. Võrdle sama lennu, hotelli või autorendi erinevaid pakkumisi ning otsusta ise, kuidas tahad broneerida — kas otse lennufirma, hotelli või autorendi firmaga või koguni teise reisisaidi kaudu.

HInnad kuvatakse otse reisisaitidelt Sinu ekraanile ilma igasuguste HotelsCombined vahetasudeta. Kui oled valinud soovitud pakkumise, siis maksab see teenusepakkuja meile selle eest, et suuname Su nende saidile või aitame Sul nendega broneerida. Seetõttu on meie teenus meie kasutajatele täiesti tasuta.

Samuti teenime me raha oma saidil reisiteemaliste reklaamide näitamisega. Mõned firmad maksavad meile isegi siis, kui klikid mõnel Sind huvitaval reklaamil.

Kuidas me loetleme tulemusi

Peale otsingu alustamist kasutame tulemuste loetlemiseks mitut erinevat tegurit. See võib olla kombinatsioon hinna ja reisijate hinnagute tulemusest. Lendude puhul võtame arvesse ka neid tegureid, mis mõjutavad reisimise mugavust, nagu näiteks lennu kestvus ja vahemaandumised. Aga et leiaksid kindlasti just selle, mida otsid, siis on meil olemas erinevad kohandatavad otsingufiltrtid (ja ka lihtne hinnal põhinev sorteerimine).

Soovid rohkem teavet? Sorteerime tulemusi saidi erinevate osade jaoks järgnevalt:

Hotellid

Populaarne

Populaarsed hotellid põhinevad algoritmidel, mis võtavad arvesse erinevaid populaarsusega seotud tegureid. Hotellid järjestatakse vastavalt külastajate hinnangute arvule, mis kombineeritakse piirkondlike otsingu- ja broneerimistrendidega.

Hind

Otsid madalaimat hinda? Me saame aidata. Meie hinnafilter laseb sul kiiresti näha madalaimaid ja/või kalleimaid hindu — Sinu reis, Sinu valik.

Mõnikord on sama pakkumine saadaval mitmel erineval teenusepakkuja saidil. Me kuvame kõik teenusepakkujad, et saaksid nende vahel valida, kuid me tõstame esile ühe teenusepakkuja, kes on kliendide seas populaarsem või paremate hinnangutega.

Lennud

Parimad ja soovitatud

Odavaim pakkumine ei ole alati ilmtingimate kõige parem pakkumine. Võttes arvesse selliseid tegureid, nagu näiteks kui populaarne on teenusepakkuja klientide seas või kui mitu ümberistumist lennul on, saame öelda, et tegemist on "Parima" või "Soovitatud" valikuga. Lõplik valik on alati muidugi Sinul, kuid $50 säästmine võib tunduda vähem köitev, kui saad teada, et lennul on 10-tunnine vahemaandumine.

Mõnikord vaatame me ka seda, millist teenust teenusepakkuja osutab. Toome esile selliseid asju nagu teenusepakkuja vahendustasud või pagasitasud, et saaksid võrrelda terviklikke hindu. Ja kui teenuspakkuja ei näita selgelt oma hinnastruktuuri, siis tavaliselt me neid ei soovita.

Odavaim

Otsid madalaimat hinda? Me saame aidata. Meie hinnafilter laseb sul kiiresti näha madalaimaid ja/või kalleimaid hindu — Sinu reis, Sinu valik.

Mõnikord on sama pakkumine saadaval mitmel erineval teenusepakkuja saidil. Me kuvame kõik teenusepakkujad, et saaksid nende vahel valida, kuid me tõstame esile ühe teenusepakkuja, kes on kliendide seas populaarsem või paremate hinnangutega. Ka saavad pakkujad end esile tõsta juhul, kui nad maksavad saadud klikkide eest rohkem.

Autod

Soovitatud

Autorendi soovitatud sorteermine põhineb hinnal, KAYAK'i tulupotentsiaalil, üldisel klikkimise populaarsusel ja erinevate autoklasside populaarsusel erinevates sihtkohtades (nt selles alguspunkis on 4X4 autod populaarsemad kui tavaliselt). Samuti võtame arvesse rendifirmade ja teenusepakkujate arvustuste hinded.

Hind

Otsid madalaimat hinda? Me saame aidata. Meie hinnafilter laseb sul kiiresti näha madalaimaid ja/või kalleimaid hindu — Sinu reis, Sinu valik.

Mõnikord on sama pakkumine saadaval mitmel erineval teenusepakkuja saidil. Me kuvame kõik teenusepakkujad, et saaksid nende vahel valida, kuid me tõstame esile ühe teenusepakkuja, kes on kliendide seas populaarsem või paremate hinnangutega. Ka saavad pakkujad end esile tõsta juhul, kui nad maksavad saadud klikkide eest rohkem.

Kuidas me hindu leiame

Me otsime samal ajal sadu reisi-, lennu-, hotelli- ja autorendisaite, et leida valikuid kogu veebist. Kuigi me anname endast parima, et pakkuda kõige täpsemat ning ajakohasemat teavet, esineb aegajalt ebatäpsusi. Mõnikord seisneb põhjus selles, et teenusepakkuja ei ole ajakohastanud oma saiti või ei ole korralikult meie saidiga ühendusse astunud, või siis on mõni teine reisija pakkumise juba broneerinud. See võib juhtuda mõnikord sellepärast, et me talletame otingute tulemused saidi kiirendamiseks vahemällu (et Sa ei peaks kaua ootama). Kui näiteks kaks reisijat alustavad samasugust otsingut sama minuti jooksul, siis kuvatakse mõlemale tõenäoliselt samad tulemused. Teenusepakkujad peaksid oma inventari ajakohastama vähemalt iga 24 tunni tagant. Kuigi me otsime nii paljusid saite kui võimalik, ei suuda me siiski neid kõiki läbi otsida. Mõnikord ei näita me teatud otsingutulemusi ka tehnilistel või ärilistel põhjustel või seetõttue, et me teame juba ette, et teatud teenusepakkujad võivad mõjuda negatiivselt klientide rahulolule.

Kuidas me teeme koostööd teiste firmadega

HotelsCombined kuulub KAYAK'i metasearch-brändide haldusalla, kuhu kuuluvad KAYAK, SWOODOO, checkfelix, momondo, Cheapflights ja Mundi.

KAYAK teeb lepingulist koostööd enamikega nendest enam kui 700 teenusepakkujast, kelle saite on meie otsingutulemustes näha. Meiega koostööd teha soovivatel firmadel palume vaadata meie Sidusettevõtete või Hotelliomanike lehekülge.

Meie firma on osa Booking Holdings Inc'ist, kuhu kuuluvad ka teised reisi- ja vabaaja veetmise saidid, nagu näiteks Booking.com, Priceline.com, Agoda.com, Rentalcars.com ja Opentable.com.

Otsi hotelle

Tuba 1:

2 täiskasvanut muuda paigutust

Me leiame rohkem hotelle

Võrdle kõiki parimaid reisiteenuseid pakkuvaid saite ühe lihtsa otsinguga ja leia just see, mida vajad. Ülilihtne!

Meie parim hind garanteeritud

Puuduvad broneerimistasud ja juurdehindlus. See on meie lubadus.

Reisijad armastavad meid

Möödunud aastal usaldas üle 400 miljoni reisija meid omale parima hotellipakkumise leidmisel.

© 2020