Nõustu küpsistega

Me kasutame parema teenuse pakkumiseks tehnilisi, analüütilisi ja turunduslikke küpsiseid.
Jääd anonüümseks.

Loe rohkem teavet küpsise ja privaatsuspoliitika kohta

Hotellide hinnavõrdlus

Parim Hind Garanteeritud

Tahame, et maksaksite oma hotelli eest madalaimat võimalikku hinda. Kui leiate veebist, peale broneerimist saidil HotelsCombined, oma hotellitoa madalama hinnaga, siis maksame Teile tagasi hinnavahe, tingimusel et see madalam hind on veebis kättesaadav:

 • Muud saidid, kui need, mis on broneerimiseks saadaval HotelsCombined-is, ja
 • Kõik muud saidid, mis pole ametlikud hotellide saidid või otse hotelli poolt hallatavad saidid, mis on ligipääsetavad hotelli koduleheküljelt HotelsCombined, „ametliku saidi“ lingi kaudu.
Peate meiega ühendust võtma 24 tunni jooksul peale oma broneerimist, et Teile oleks Parim Hind Garanteeritud.

Tingimused:

 1. Madalam hind peab olema saadaval veebilehel, mis ei osale HotelsCombined'i võrdlusprotsessis.
 2. Olles kasutanud kaubamärki HotelsCombined, tuleb Teil reserveerida oma tuba parimat hinda pakkuva broneeringupakkujaga.
 3. Kuna hotellide hinnad võivad sageli muutuda, siis tuleb Teil võtta meiega ühendust e-posti aadressil customerservice@hotelscombined.com 24 tunni jooksul peale oma hotellitoa ostu sooritamist madalaima hinnaga broneeringupakkujalt HotelsCombined-is. Teie e-meil peaks sisaldama järgmisi andmeid: Teie nimi, broneeringu number; koopia kinnitavast e-meilist/vautšerist ning veebilehe, kus on näidatud madalam hind, aadress.
 4. Garantii ei kehti samal päeval tehtud broneeringutele.
 5. Garantii kehtib ainult madalaimale pakutud hinnale, mis on saadaval veebi broneeringuvormis. Madalam veebis pakutav hind peab olema Teie nõude kinnitamise ajal broneeritav 24 tunni jooksul.
 6. Madalam hind tuleb leida veebist samaväärsele toale, samas hotellis, nagu broneeriti parima hinnaga broneeringupakkuja HotelsCombined kaudu, samadel hotelli saabumise ja hotellist lahkumise kuupäevadel ja samadel broneerimistingimustel.
 7. Madalam hind peab olema samas valuutas.
 8. HotelsCombined tagastab ainult hinnavahe, mis on leitud madalaima hinnaga broneeringupakkujalt, kes teeb koostööd HotelsCombined-ga, ja madalama hinna vahel juhul kui Teie broneering, mis on tehtud HotelsCombined-i koostöös oleva pakkuja kaudu, on lõpetatud, mitte tühistatud ega kohale ilmumata jäetud.
 9. "Parim Hind Garanteeritud" ei kehti, kui hotellituba on ostetud läbi / või koos püsikliendi hindade, sagedaste külastuste, lojaalsuse või teiste " boonuspunktide" tüüpi programmidega või eripakkumisena hotellis, kus broneering on tehtud. Garantii ei kehti ka madalamatele hindadele, mis on saadaval läbipaistmatu saidi kaudu, kus täpne hotell ei ole teada enne, kui broneering on tehtud.
 10. Kui Teie nõue on edukas, siis makstakse Teile "Hinnavahe Hüvitis" välja peale parima hinna pakkuja, mis on ära toodud HotelsCombined-is broneeringule kantud lahkumise kuupäevast alates 30 päeva jooksul.
 11. Makse saab teha PayPal'i kontodele.

Otsi hotelle

Tuba 1:

2 täiskasvanut muuda paigutust

Me leiame rohkem hotelle

Võrdle kõiki parimaid reisiteenuseid pakkuvaid saite ühe lihtsa otsinguga ja leia just see, mida vajad. Ülilihtne!

Meie parim hind garanteeritud

Puuduvad broneerimistasud ja juurdehindlus. See on meie lubadus.

Reisijad armastavad meid

Möödunud aastal usaldas üle 400 miljoni reisija meid omale parima hotellipakkumise leidmisel.

© 2022